Výstava KNOWtilus – Ponor do vědy až k ostrovu poznání

15.12.2015 18:00

VŠE, AMU, Divadlo Drak a Mezinárodní institut figurálního divadla Vás zvou na zahájení výstavy, ponoru a výnoru projektu

KNOWtilus: Ponor do vědy až k ostrovu poznání

Na retrospektivní výstavě budou zobrazeny fragmenty nejvýznamnějších událostí z průběhu tří let existence projektu coby ponoru skrze industrii, historická centra vědy až po krajinu a její osídlování.

Zahájení výstavy proběhne 15.12.2015 v 18:00 hodin a výstava bude probíhat do 29.2.2016 v prostoru Divadla Drak a Mezinárodního institutu figurálního divadla v Hradci Králové.

KNOWtilus je společný projekt Vysoké školy ekonomické v Praze (VŠE) a Akademie múzických umění v Praze (AMU), který probíhal po dobu 3 let a zaměřoval se na využití vědy a techniky jako inspiračního zdroje pro uměleckou tvorbu a rozvoj kreativního průmyslu. Projekt byl zacílen na spolupráci se subjekty ve specifických regionech se značným industriálním, kulturním a společenským dědictvím.

Projekt KNOWtilus byl podpořen Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy v rámci svého Centrálního rozvojového programu.

Pozvanka_Knowtilus_122015