Tvůrčí workshopy s FMK UTB

2.11.2015 09:00

GML ve spolupráci s Fakultou multimediálních komunikací UTB ve Zlíně pořádá společné workshopy svých studentů propojené do volitelného kurzu, který je vypisován zároveň na obou školách. Studenti z oboru Multimédia v ekonomické praxi a VS Multimediální komunikace (FIS VŠE) budou ve smíšených týmech společně se studenty oboru Marketingové komunikace (FMK UTB) řešit zadanou komunikační zakázku, která bude zaměřena na popularizaci a prezentaci vědy.

Workshopy se uskuteční 9.-10. 11. v Praze a budou rozděleny na dva samostatné bloky:

• zadání zakázky, práce na strategii a koncepci komunikace, příprava podkladů pro realizaci, prezentace návrhu řešení
  • aktualizace návrhu řešení, vypracování média typů komunikace

Průběh kurzu bude založen na vypracování zakázky, týmové práci a konzultaci s pedagogy obou univerzit. V rámci workshopů proběhnou dvě krátké inspirativní přednášky.

Doprava a ubytování jsou studentům hrazeny z interního grantu FIS VŠE.

Kurz je v ISISu otevřen jako 4ME292 Trendy v multimédiích 2, přihlašování probíhá do 30.10.2015.

Přihlašování je otevřeno i mimo ISIS e-mailem na petra.bedrichova(@)vse.cz

Kapacita kurzu je 15 míst pro studenty GML.