Termíny

6.8.2018 09:00 - 24.8.2018 16:00 - Letní akademie multimédií

3.9.2018 - 5.9.2018 - Seznamovací kurz 1. termín

5.9.2018 - 7.9.2018 - Seznamovací kurz 2. termín

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Letní škola multimédií 2016


LSMM_2016_tlacitka-02


LSMM_2016_tlacitka-03


LSMM_2016_tlacitka-05


LSMM_2016_tlacitka-04

 

 

 

 

 

 

Zpestřete si prázdniny kreativní a praktickou letní školou multimédií (LŠMM). Pojďte fotografovat, tvořit grafiku, natáčet a stříhat videa a hlavně
kreativně tvořit s partou mladých lidí.

Naučíte se multimédia tvořit i použít a v budoucnu tak umět propagovat sami sebe, svoji firmu, značku nebo i kapelu skrze jednoduchou internetovou kampaň. Během jednoho nebo dvou týdnů vytvoříte multimediální obsah pro klasické promo digitální formáty jako Facebookovou stránku, YouTube, mailing a bannerovou reklamu. Na letní škole multimédií se potkáte s vyučujícími oboru Multimédia v ekonomické praxi z Grafické a multimediální laboratoře FIS VŠE a také s odborníky z praxe.

 

CO BUDE OBSAHEM LETNÍ ŠKOLY MULTIMÉDIÍ 2016?

LŠMM – varianta KOMPLET

Připraveno je celkem 12 dnů výuky, tj. více než 55 hodin přednášek a workshopů plných informací – když se zapíšete na celou LŠMM, budete se učit:

 • kreativní postupy a postup tvorby reklamní kampaně
 • fotit a zpracovávat fotky
 • natáčet a stříhat videa
 • tvořit plakáty a bannery
 • vytvořit reklamní kampaň

Na začátku se seznámíte se zadáním úkolu, který budete v průběhu letní školy zpracovávat. Budete pracovat v malých týmech cca 3 – 4 lidí za vedení mentora. Týmový úkol bude zaměřen na konkrétní produkt nebo službu a spočívá ve vypracování 10 multimediálních facebookových příspěvků zahrnujících aplikace vlastního grafického stylu, infografiku, bannery, flyery, plakát, produktové a image fotografie a video spot. Každé ráno probíhá informační schůzka s mentory, kde představíte dosavadní výstupy, získáte zpětnou vazbu a sestavíte plán na další práce na daný den. Každý den absolvujete zpravidla 3-4x 90 minut výuky formou praktických přednášek, diskusí a workshopů. V druhé části dne budete pracovat na počítačích s potřebným vybavením za přítomnosti konzultanta, který Vám bude k ruce a v případě potřeby poradí. Poslední den každého týdne letní školy je vyhrazen na finalizaci projektů a veřejné prezentaci celé kampaně s hodnocením lektorů.

15.8. – 27.8.2016 – celkem 14 dnů – 12 výukových dnů – více než 55 hodin přednášek a workshopů

 

LŠMM – varianta BASIC

Máte zájem pouze o statickou formu reklamní kampaně – chcete se naučit základům multimediální komunikace, fotografování, grafice a sazbě, ale do tvorby videa nechcete proniknout? Nabízíme Vám studovat pouze 1. týden LŠMM, výuka by tedy probíhala 15. – 20.8.2016 a budete se učit:

 • kreativní postupy a postup tvorby reklamní kampaně
 • fotit a zpracovávat fotky
 • tvořit plakáty a bannery

15.8. – 20.8.2016 – celkem 6 výukových dnů – více než 25 hodin přednášek a workshopů

 

 • MÍSTO

Letní škola multimédií bude probíhat v prostorách Grafické a multimediální laboratoře na VŠE v Praze na nám. Winstona Churchilla 4, Praha 3.

Studentům nabízíme možnost ubytování na rekonstruovaných kolejích v Praze na Jarově (cca 15 minut cesty tramvají od VŠE).

 

 • OBTÍŽNOST

Letní škola je připravena pro začátečníky a mírně pokročilé zpracovatele multimédií bez omezení věku. LŠMM je otevřena studentům středních škol, vysokých škol i nestudentům.

 • POŘÁDÁ

Letní školu multimédií pro Vás pořádá Grafická a multimediální laboratoř Fakulty informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze. Pro více informací nás kontaktujte na mailu petra.bedrichova@vse.cz

 • KAPACITA

Kapacita LŠMM je maximálně 20 studentů.

Minimální počet pro zahájení výuky je 12 studentů na celou LŠMM (varianta KOMPLET).

 

LSMM_2016_banneroletak_na_web_FIN-01

Podívejte se, jak probíhal náš první ročník LŠMM

LETNÍ ŠKOLA MULTIMÉDIÍ 2015

 

 

 

 

CENA A PŘIHLÁŠKA  ROZVRH LŠMM  ČASTÉ DOTAZY K LŠMM  LEKTOŘI LŠMM