3.9.2018 - 5.9.2018 - Seznamovací kurz 1. termín

5.9.2018 - 7.9.2018 - Seznamovací kurz 2. termín

Soutěž pro studenty – Chytrá houba

Jsi kreativní? Máš talent na animace, fotografii nebo jsi jednoduše fanoušek videotvorby? Chceš vyhrát 1200€? Zapoj se do mezinárodní soutěže o nejlepší 30-ti vteřinový spot, který bude prezentovat Chytrou houbu /pythium oligandrum/.

Společnost Bio Agens Research and Development – BARD, s.r.o., a PR agentura Trumpeter, s.r.o., připravili zajímavou soutěž, ve které můžete vyhrát až 1200€. Soutěž začala 1. května 2015 a končí 30. listopadu 2015. Do tohoto projektu se mohou zapojit osoby starší 15 let, které mají trvalý pobyt v České nebo Slovenské republice.

Jaké jsou podmínky soutěže?

Spot musí trvat 30 vteřin, nesmí obsahovat žádné mluvené ani psané slovo, může obsahovat hudbu. Forma spotu je volná: animace, videotvorba, hraný spot, grafika… Kreativitě se meze nekladou.

Soutěž není určená pouze studentům českých a slovenských středních a vysokých škol, ale také celým týmům a jednotlivcům, kteří se v této oblasti cítí „jako doma“.

Jak se přihlásit?

Účast v soutěži vzniká zasláním přihlášky na e-mailovou adresu: talentovanehouby@trumpeter.sk. Každý, kdo do soutěže pošle vytisknutou a naskenovanou přihlášku se souhlasem s pravidly soutěže, obdrží press kit k Chytré houbě (informace o Chytré houbě, animaci, fotografie). Všechny výsledné spoty je potřeba zaslat ve formátu mp4 na e-mailovou adresu talentovanehouby@trumpeter.sk.

Videa budou umístěna na YouTube, a také na fanouškovské stránce Talentované houby na Facebooku. Soutěž i podmínky jsou uveřejněny na fanouškovské stránce Talentované houby na Facebooku: www.facebook.com/talentovanehouby a na webové stránce zadavatele soutěže: http://www.pythium.eu/cs/soutez-sutaz/.

Kdo bude vítěz?

Soutěž bude vyhodnocena 15. prosince 2015. Vítězný spot, který určí porota BARD, získá 1200€. Spot, který bude mít nejvíce zhlédnutí na YouTube, obdrží 300€. Vítězné spoty (bez ohledu na to, jestli půjde o český nebo slovenský spot) budou použity pro marketingové účely Chytré houby. Společnost BARD má právo na úpravu vítězných spotů a zákaz publikace nevhodných spotů.