Termíny

6.8.2018 09:00 - 24.8.2018 16:00 - Letní akademie multimédií

3.9.2018 - 5.9.2018 - Seznamovací kurz 1. termín

5.9.2018 - 7.9.2018 - Seznamovací kurz 2. termín

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Run OpeRun hledá fotografa

Související stránky

Chceš si rozšířit své foto či video portfolio? Projekt Run Operun hledá fotografa a kameramana pro spolupráci formou TFP.

Představení Kouzelná flétna se bude konat 14.9.2016 od 20:30 v Praze. Jedná se o první realizaci operního open-air představení na místě bývalého Stalinova pomníku. Představena bude zkrácená verze Mozartovy Kouzelné flétny, autorsky upravena pro mladou genereci. Na projektu spolupracují členové komorního tělesa Run OpeRun, dále studenti HAMU, ČVUT a  profesionálové z Národního divadla. Kvůli projektu se v Praze sjedou profesionálové nejen z České republiky a Slovenska, ale například i z Gruzie a Sýrie.

  • Projekt si klade za cíl popularizaci žánru opery a jeho přiblížení mladé generaci prostřednictvím animace specifického kulturního prostoru.

  • Přínos akce vidíme v rozšíření kulturních aktivit běžně konaných v prostorách bývalého Stalinova pomníku o odlišný hudební a divadelní žánr. Oblíbené místo setkávání lidí z celé Prahy projekt divákům ukáže v jiném světle prostřednictvím animace kulturního prostoru, fúze klasické hudby – „vysoké kultury“ s undergroundem za předpokladu dodržení profesionální umělecké kvality představení.

Zároveň se bude jednat o první představení klasické hudby v daném prostoru. Projektu poskytla záštitu i MČ Praha 7.

Jako protiplnění nabízíme propagaci v titulcích, uvedení loga na sociálních sítích spojených s touto událostí, webu runoperun.cz, možnost zviditelnění vašich propagačních materiálů (bannerů) v místě konání události, umístění loga v titulcích promítaných LD technikou na hlavním podiu před / za samotným představením, a další.

V případě zájmu kontaktujte Hanku Slapničkovou na mailu runoperun(@)gmail.com

operun