3.9.2018 - 5.9.2018 - Seznamovací kurz 1. termín

5.9.2018 - 7.9.2018 - Seznamovací kurz 2. termín

POZOR: GML mění systém výpůjček techniky a rezervace místnosti SB 304

Za účelem vyšší efektivity služeb veškeré výpůjčky a rezervace jsou nově v Grafické a multimediální laboratoři CPV FIS VŠE řešeny skrze rezervační systém, jedná se o:

• konzultační hodiny
  • techniku pro řešení studentských úkolů
  • místa na učebně SB 304 pro řešení studentských úkolů

REZERVAČNÍ SYSTÉM ZDE

!!!veškeré objednávky realizujte skrze systém, na mailovou komunikaci na objednavkytechniky@gmail.com nebo khorna@vse.cz již nebude ve věci objednávek a rezervací brán zřetel.

Audiovizuální technika je zapůjčována a čas pro individuální práci na učebně SB 304 je rezervován pouze studentům oboru Multimédia v ekonomické praxi a vedlejší specializace Multimediální komunikace pro realizaci výstupů studovaných předmětů.

Rezervační systém je nově v provozu, proto prosím mějte trpělivost s odladěním nedokonalostí a v případě problémů napište na zdenek.vondra@vse.cz