3.9.2018 - 5.9.2018 - Seznamovací kurz 1. termín

5.9.2018 - 7.9.2018 - Seznamovací kurz 2. termín

Podzimní workshop studentů fotografických kurzů dnes premiérově v ČT

1.10.2012 se konal FotoVýlet (fotografický workshop) jako doplněk výuky kurzů fotografování organizovaných Grafickou a multimediální laboratoří Fakulty informatiky a statistiky VŠE pro studenty U3V VŠE a pro studenty oboru Multimédia v ekonomické praxi FIS. Součástí akce byla FotoHra s tématickými úkoly. Štáb ČT natočil z akce dokument pro pořad Barvy života – dokument je dostupný na webu České televize.

Další dokumenty ČT o FotoKurzech GML a o U3V VŠE:

1.  V létě 2011 se ve Švýcarsku konal fotografický workshopu studentů kurzů fotografování Univerzity 3. Věku . Akci organizovala Grafická a multimediální laboratoř Fakulty informatiky a statistiky VŠE. Štáb ČT natočil z akce dokument pro pořad Barvy života – dokument je dostupný na webu České televize.

2.   7.4.2011 se u Břevnovského kláštera v Praze konala FotoHra studentů Univerzity 3. věku VŠE a studentů denního studia Fakulty informatiky a statistiky VŠE. Akci připravili a zorganizovali pracovníci Grafické a multimediální laboratoře Fakulty informatiky a statistiky VŠE. Štáb České televize akci zaznamenal pro pořad Barvy života. Dokument (dil: „Bojová” hra pro studenty Univerzity třetího věku) je dostupný na webu České televize.

3.  Ve středu 16. 6. 2010 natočila Česká televize příspěvek o Univerzitě třetího věku VŠE, zejména o výuce multimedií. Dokument je dostupný na webu České televize.