Termíny

6.8.2018 09:00 - 24.8.2018 16:00 - Letní akademie multimédií

3.9.2018 - 5.9.2018 - Seznamovací kurz 1. termín

5.9.2018 - 7.9.2018 - Seznamovací kurz 2. termín

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Otevíráme Letní školu multimédií

 

Ve dnech 3. – 15. srpna 2015 otevíráme Letní školu multimédií (LŠMM), která naučí své studenty tvořit a zpracovávat fotky, plakáty a bannery, video a sestavit vlastní reklamní kampaň. Na LŠMM budou vyučovat odborníci z praxe a zkušení učitelé multimédií na VŠE.

 

„Nechceme jen studenty zasypat teorií v přednáškách, ale naopak dát jim příležitost vymyslet a zpracovat vlastní reklamní kampaň za podpory mentorů. Celý program Letní školy obsahuje tvůrčí workshopy, které studenty naučí propagovat svůj produkt, firmu, kapelu nebo značku“, říká docent Stanislav Horný, vedoucí Grafické a multimediální laboratoře (GML).

 

 

Průběh LŠMM

Účastníci Letní školy multimédií (LŠMM) absolvují 12 výukových dnů, ve kterých se naučí multimédia tvořit i používat a v budoucnu tak umět propagovat sami sebe a svojí značku/firmu skrze jednoduchou internetovou kampaň. Jednotlivé výukové bloky LŠMM se věnují komunikaci a sociálním sítím, fotografování, grafice a sazbě dokumentů, natáčení a střihu videa, je kladen i důraz na týmovou práci a rozvoj vlastního kreativního myšlení. Poskytují tak ucelený soubor znalostí, které jsou nezbytné pro tvorbu úspěšné firemní komunikace a kampaně na internetu.

 

Letní škola nejen pro studenty

LŠMM je určena pro začátečníky a mírně pokročilé zpracovatele multimédií bez věkového omezení, avšak „očekáváme nejen účastníky z řad maturantů a vysokoškoláků, kteří si chtějí zpestřit léto kreativní a praktickou letní školou, ale také podnikatele, kteří mají vlastní business a hledají jednoduchý a ucelený návod k jeho zviditelnění“, jak dodává docent Stanislav Horný z GML. Kapacita LŠMM je pouze 20 studentů, aby měl každý účastník zaručený individuální přístup.

Absolventi LŠMM získají kromě cenných zkušeností s tvorbou reklamní kampaně také certifikát o absolvování.

 

 

Více informací LETNÍ ŠKOLA MULTIMÉDIÍ