3.9.2018 - 5.9.2018 - Seznamovací kurz 1. termín

5.9.2018 - 7.9.2018 - Seznamovací kurz 2. termín

Nový Bc. obor Multimedia v ekonomické praxi – aktual info

V rámci Dne otevřených dveří Fakulty informatiky a statistiky VŠE (DOD FIS) měli 5.2.2011 uchazeči o studium na novém oboru možnost navštívit prostory Grafické a multimediální laboratoře (GML). Cca 130 studentů shlédlo ukázky studentských filmů, fotek a grafiky a mělo možnost si popovídat se studenty a pracovníky laboratoře.

Návštěva laboratoře byla koncipována jako happening v souladu s reklamní kampaní na nový obor: Kreativnieinstein. FotoDokument z akce naleznete zde. Krátké video z akce je zde.

Video záznam ze společné prezentace všech tří informatických Bc. oborů FIS na DOD v aule VŠE naleznete v sekci Záznamy ostatních akcí / Dny otevřených dveří / 1  Rok 2011 na tomto odkazu: zde.

Více Info o oboru naleznete zde. Učební plán oboru Multimedia v ekonomické praxi je zde.

Po úspěšném ukončení Bc. studia a po složení příslušných zkoušek mohou studenti pokračovat na magisterském studiu například na těchto oborech:

– Arts Management nebo Podniková ekonomika a management na Fakultě podnikohospodářské VŠE

– Informační systémy a technologie nebo Kognitivní informatika na Fakultě informatiky a statistiky VŠE.

Reklamní kampaň (Kreativní Einstein) na nový Bc. obor Multimedia v ekonomické praxi (od září 2011 na Fakultě informatiky a statistiky VŠE) byla spuštěna od ledna 2011. Nový obor připravují a budou učit lidé z GML. Na jeho přípravě, koncepci  a akreditaci se v nemalé míře podíleli i stávající studenti Fakulty informatiky a statistiky (tzv. pomvědi GML) – děkujeme jim!

Koncepci a jednotlivé prvky reklamní kampaně Kreativní Einstein (web, video, grafika) vytvořili hlav­ně  studenti – spolupracovníci GML a v nemalé míře i bývalí absolventi FIS. Děkujeme proto především jim: Ing. Libor Krsek (námět a produkce), Ing. Martin Lisý (námět a koncepce), kameraman Vidu Gunaratna a jeho štáb studentů z FAMU (realizace reklamního spotu). Video z natáčení reklamního spotu: Kreativní Einstein – making of.

Odkaz na webové stránky kampaně a na facebook je zde.

Stanislav Horný (FIS VŠE) a Kristýna Horná (AVO VC VŠE).