Termíny

6.8.2018 09:00 - 24.8.2018 16:00 - Letní akademie multimédií

3.9.2018 - 5.9.2018 - Seznamovací kurz 1. termín

5.9.2018 - 7.9.2018 - Seznamovací kurz 2. termín

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Grafická soutěž pro největší portál na trhu práce v ČR

Související stránky

2.11.2016

Váženísoutez_sedu_jobs_gml studenti,

zajímáte se o grafický design, web design a UX? Dokážete vytvořit zajímavý web, který dokáže zaujmout nebo navrhnout grafický vizuál videí? Pokud ano, zapojte se do soutěže a pojďte si vyzkoušet práci na reálném projektu pro největší společnost na trhu práce v ČR.

Připravili jsme si pro vás dva úkoly, kterým se můžete věnovat nezávisle na sobě.

  • První úkol se týká nového web designu portálu seduo.cz. Vaším úkolem zde bude nakreslit nový design těchto webových stránek a zpříjemnit tak uživatelům jejich čas, který zde stráví. Výstupem bude wireframe + grafický design stránky (obrazový výstup i s komentáři a vysvětlením pošlete ve formátu pdf).
  • Druhým úkolem je navrhnutí nového grafického vizuálu obsahu výukových videí, taktéž na portálu seduo.cz. Do videa se nejčastěji přidávají texty, obrázky, grafy apod. Pro představu se můžete kouknout na tyto příklady – https://www.seduo.cz/projektove-rizeni-krok-za-krokem nebo https://www.lynda.com Jako výstup budeme chtít krátký grafický manuál (ten by měl zahrnovat veškerou grafiku, texty a celková pravidla post-produkce videí).

Na nejlepšího tvůrce z každého kategorie čekají online kurzy od společnosti Seduo.cz v hodnotě 4.000 Kč, a v neposlední řadě, možnost další spolupráce na dalších projektech!

Vaše návrhy můžete zasílat až do 2. 11. 2016, poté porota vybere nejlepší web design a nejlepší grafický vizuál.

Nepropásněte šanci ukázat, co ve vás je a zasílejte své návrhy na zdenek.vondra@vse.cz

(v případě nízké kvality soutěžních výstupů nebo nedostatečného počtu přihlášených prací si pořadatel vymezuje právo nevybrat vítěze)