Freelance pro začátečníky – mimosemestrální kurz

Pro studenty Multimédií otevíráme nový mimosemestrální kurz Freelance pro začátečníky s Majou Khabirovou

Kurz je určen všem studentům, kteří chtějí realizovat či již začínají realizovat vlastní projekty, pracují na budování portfolia. Kurz se bude zabývat budováním vlastního projektu na internetu, osobním time-managementem, otázkami hledání klientů a poté úspěšné spolupráce s nimi.

Výuka kurzu probíhá:

31.5. – 4.6.2016 vždy mezi 11:00 a 14:15 hod.

Obsah kurzu:

• Seznamovací prezentace
  • Osobní projekt na internetu: proč pro freelancera je to důležitý, jak si vybrat téma projektu, svůj styl a nepřestat s blogem za týden.

• Osobní projekt na internetu: jak peněžně zhodnotit svůj projekt.
  • Prezentace studentů: jaké mám nápady na vlastní projekt a co s tím dál.

• Time-managment pro freelancery
  • Prezentace studentů: jak začnu vydělávat na vlastním blogu

• Průběh projektu, jak správně nastavit deadliny a stihnout si všechno (i víc)
  • Prezentace studentu: jak budu pracovat s time managementem

• Kde hledat klienty a jak s nima potom spolupracovat
  • Závěrečná prezentace studentu: můj plán na léto

Kurz povede Maja Khabirova, ex-art direktorka ve Saatchi&Saatchi oceněna na festivalech v Cannes a ADC*Europe, freelance ilustrátorka a youtuberka, která se podílela na kampaních pro značky jako např. T-Mobile, Unilever, Becherovka, Rexona.

Přihlašování je možné v InSISu, mezi mimosemestrálními kurzy hledejte 4ME290 Trendy v multimédiích