Design komunikací – Human-Centered Design – mimosemestrální kurz

Milí studenti,

připravujeme otevření oborově volitelného mimosemestrálního kurzu 4ME281 Design komunikací – Design zaměřený na člověka

Zaměření předmětu

Předmět popisuje postup vývoje produktů a služeb známý jako Human Centered Design (HCD), neboli design zaměřený na člověka. V tomto postupu je kladen důraz na skutečné potřeby uživatelů a zahrnuje průběžné a opakované testování navrhovaného produktu přímo na cílové skupině. Pomocí HCD dnes vyvíjí digitální i fyzické produkty většina známých inovativních firem.

Výsledky učení

Studenti pochopí celý postup návrhu produktu dle principů HCD, a naučí se prakticky použít řadu metod pro rychlý a efektivní návrh smysluplných produktů. Odhalení a pochopení problémů cílové skupiny v počátečních fázích vývoje, hledání jejich řešení a průběžné ověřování nápadů vede k tvorbě produktu nebo služby, která má pro uživatele vysokou hodnotu. Tento postup lze aplikovat na širokou řadu oblastí od webu, přes mobilní aplikace, fyzické produkty, služby, nebo celé složité ekosystémy zahrnující vše dohromady.

Kurz povedou skvělí lektoři Petr Kosnar a Jiří Sekera

Pro představu o náplni kurzu se podívejte na jejich online kurz Human-Centered Design: Design zaměřený na člověka

 

Předběžné termíny výuky: 

vždy v pátek 8 – 11 hod. na RB336

– vždy 8:30 -12:30 h. v RB336

PŘEDREGISTRACE

Pokud máte o tento kurz zájem a vyhovují Vám termíny výuky, vyplňte prosím následující formulář: https://goo.gl/forms/rwFWlWH9DVBlWGwu2

Kurz otevřeme, pokud se přihlásí 15 a více studentů.

 


Copyright (C) 2000 - 2018 University of Economics in Prague