5. ročník festivalu krátkých filmů MultiFest

20.1.2016 19:00

multifest5

Zveme Vás již na 5. ročník festivalu krátkých filmů MultiFest studentů oboru Multimédia v ekonomické praxi na Vysoké škole ekonomické, který proběhne

20. ledna 2016 od 19 hodin

v příjemném prostředí kina Aero (Biskupcova 1733/31, Praha 3).

Hlavní program se skládá z pěti snímků vzniklých v rámci předmětu Audiovizuální komunikace a filmech o jejich natáčení. Dále se můžete těšit na výběr nejlepších filmů z předmětu Zvuk a Multimédia, které budou uvedeny v širokém stereu 5.1, nejlepších výstupů z předmětu Audiovizuální postprodukce či nejlepších pracovních postupů ze Základů audiovizuální komunikace.

Magisterská vedlejší specializace „Multimediální komunikace“ bude zastoupena nejlepšími filmy z kurzu Digitální video.

Kromě hlavní ceny pro nejlepší film, kterou budou volit prostřednictvím hlasovacích lístků přímo diváci v sále, budou vyhlášeny ještě ceny za nejlepší kameru, střih, zvuk a za nejlepšího herce/herečku, které zvolí nejpovolanější osoby z představenstva GML.

Vstupné je 80 Kč v osobním předprodeji a za 110 kč jsou vstupenky k dispozici online a na místě.