5.5.2014 – Výstava Multimedia Display

Studenti oboru Multimédia v ekonomické praxi pod záštitou GML se rozhodli ukázat, že studenti VŠE jsou také pořádně kreativní!

Proto zorganizovali výstavu Multimedia Display, kterou budete moci navštívit v atriu Rajské budovy 5. května 2014. Oficiální zahájení bude ve 12:30 a v tento den si budete moci prohlédnout nejen nejlepší fotografické či grafické práce studentů multimédií na VŠE, ale chybět nebude ani expozice filmů, animací, zvukové tvorby a mnoho dalšího. Navíc se můžete těšit na fotoateliér, typografické stanoviště nebo kvíz o ceny – nesmíme prozrazovat moc, proto sledujte web a Facebook výstavy, kde se postupně dozvíte víc.

Statická část výstavy bude přístupná až do 9. května. Přijďte se multimediálně vzdělat i pobavit!

5. května 2014 od 12:30 atrium RB