10.11.2017 15:00 - Doktorské promoce

Videa a foto o aktivitách U3V VŠE

Podzimní FotoVýlet studentů fotografických kurzů v roce 2012

1.10.2012 se konal FotoVýlet (fotografický workshop) jako doplněk výuky kurzů fotografování organizovaných Grafickou a multimediální laboratoří Fakulty informatiky a statistiky VŠE pro studenty U3V VŠE a pro studenty oboru Multimédia v ekonomické praxi FIS. Součástí akce byla FotoHra s tématickými úkoly. Lokalita: Skryjská jezírka na Rakovnicku. Štáb ČT natočil z akce dokument pro pořad Barvy života – dokument je dostupný na webu České televize.

Dokumentární film Stanislava Horného z této akce je dostupný zde.

Dokumentární film Stanislava Horného z podobné akce u Skryjských jezírek v roce 2011 je dostupný zde.  A foto zde.

Další dokumenty o FotoKurzech GML a o U3V VŠE:

1. V létě 2011 se ve Švýcarsku konal fotografický workshopu studentů kurzů fotografování Univerzity 3. Věku . Akci organizovala Grafická a multimediální laboratoř Fakulty informatiky a statistiky VŠE. Štáb ČT natočil z akce dokument pro pořad Barvy života – dokument je dostupný na webu České televize.

Dokumentární film Stanislava Horného z této akce je dostupný zde.

2. 7.4.2011 se u Břevnovského kláštera v Praze konala FotoHra studentů Univerzity 3. věku VŠE a studentů denního studia Fakulty informatiky a statistiky VŠE. Akci připravili a zorganizovali pracovníci Grafické a multimediální laboratoře Fakulty informatiky a statistiky VŠE. Štáb České televize akci zaznamenal pro pořad Barvy života. Dokument (díl: „Bojová” hra pro studenty Univerzity třetího věku) je dostupný na webu České televize.

Dokumentární film Stanislava Horného z této akce je dostupný zde.

Dokumentární film Jaroslava Plouhara z této akce je dostupný zde.

3. Ve středu 16. 6. 2010 natočila Česká televize příspěvek o Univerzitě třetího věku VŠE, zejména o výuce multimedií. Dokument je dostupný na webu České televize.

Dokumentární film Stanislava Horného z této akce je dostupný zde.

4. V roce 2012 se poprvé konal Týdenní sportovní pobyt pro studenty U3V ve sportovním a rekreačním areálu VŠE v Dobronicích.

Dokumentární film Stanislava Horného z této akce je dostupný zde.

5. Novoroční FotoProcházky studentů fotokurzů U3V VŠE – leden 2010.