Termíny

26.4.2017 - Rektorský sportovní den

29.9.2017 - Děkanský den

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Lektoři LŠMM

LSMM_2016_tlacitka-01LSMM_2016_tlacitka-05LSMM_2016_tlacitka-02LSMM_2016_tlacitka-04

 

 

 

 

 

Lektory Letní školy multimédií budou vyučující oboru Multimédia v ekonomické praxi z Grafické a multimediální laboratoře FIS VŠE a také odborníci z praxe.

 

Stanislav Horný

Klasik české grafiky, fotograf a guru multimédií na VŠE s vybroušeným návodem, jak předávat své zkušenosti. Jeho klíčovou publikaci „Od DTP k pre-pressu“ najdete v knihovnách mnoha reklamních agentur

 

Zdeněk Vondra

Multimediální VŠEznalec, mentor projektového managementu a kreativního řízení, produkční multimediálních festivalů Winston Econ Art, producent elektronické hudby

soundcloud.com/cubikchecozac

 

Kristýna Horná

Grafička a produkční, kreativní duše, mj . autorka vizuální identity LŠMM. Grafika Kristýnu provází celým životem – pochází z rodiny grafiků, vystudovala ji na přední pražské grafické škole a celý život se jí věnuje.

 

Hyu Nghia Phung

Grafik, kreslíř, freelance ilustrátor s nepřehlédnutelnou image a originálním rukopisem. Jeho grafika je známá především v zahraničí – v Japonsku, Číně a USA – ve hrách a aplikacích.

 

 

 

Martin Lisý

Na ulici je Martin docela nenápadný, ale určitě znáte jeho video spoty např. pro značky Slevomat nebo Staropramen. Kreativec a video tvůrce Martin Lisý Vás naučí, jak tvořit reklamní videa, která vystupují z řady.

web: riotnow.com

David Tomášek

Absolvent Diploma programme na SAE (School of Audio Engineering) v britském Oxfordu, profesionální zvukař pro televizi a film, zpěvák a muzikant. S jeho prací jste se Vy i Vaše děti jistě setkali ve veřejnoprávních i kabelových televizích.

web: davidtomasek.cz

lukas-webLukáš Zídka

Multimedialista se zaměřením na UX design Neuro-lingvistické programování. Jeho vášní je člověk (nejen jako koncový uživatel). Zkoumá, jak produkt či služby co nejvíce přiblížit lidem. Je spoluautorem projektu www.psanihrave.cz a ve svém volném čase rád digitálně kreslí a fotí.

web: www.skylooks.cz

 

Lenka Černálenka-cerna-bw

Lenka se v marketingu pohybuje cca 10 let. Rozjížděla sociální média ve Vodafonu a působila ve významných digitálních reklamních agenturách v ČR.

 

 

Milan Hicz

Kameraman a střihač s léty praxe, odborník na elektroniku a technické vybavení, který Vás naučí praktickým základům natáčení a střihu videa.

 

 

 

 

 

 

CENA A PŘIHLÁŠKA  ROZVRH LŠMM  ZPĚT NA ÚVOD LŠMM