Termíny

26.4.2017 - Rektorský sportovní den

29.9.2017 - Děkanský den

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Časté dotazy k Letní škole multimédiíHarmonogram LŠMM


Lektoři LŠMM


Cena a přihláška LŠMM

 

 

 

Které bloky výuky jsou povinné a které dobrovolné?

Harmonogram LŠMM naleznete na webu a povinné jsou ranní bloky výuky + odpolední „barevné“ aktivity kromě modrých polí „individuální práce a konzultace“, kdy bude studentům k dispozici multimediální učebna s vybavením pro vlastní práci na projektech za přítomnosti konzultanta, který v případě potřeby poradí

Když si zakoupím pouze variantu BASIC a v průběhu letní školy se rozmyslím, mohu doplatit v průběhu druhý týden? 

Ano, pokud bude v druhém týdnu (video týdnu) volná kapacita, můžete školné doplatit a zúčastnit se druhé části Letní školy multimédií.

S jakým softwarem budeme pracovat?

Pracujeme především s programy Adobe Creative Suite (CS6), ke zpracování fotografií využíváme Adobe Photoshop, k tvorbě grafiky budeme využívat Adobe Illustrator, ke střihu Adobe Premiere, zvuk zpracováváme v programu Pro Tools.

Má mít účastník svoje vybavení – notebook, foťák atd.

Studenti budou mít k dispozici počítače s potřebným softwarovým vybavením, několik fotoaparátů a kamer. Tyto počítače mohou využít, ale stejně tak mohou pracovat na vlastních počítačích, aby si vše osvojili ve „vlastním prostředí“ a s vlastním vybavením.

Je LŠMM určena i úplným začátečníkům? 

Studenti nemusí mít žádné zkušenosti se zpracováváním multimédií. Samozřejmě budou mít výhodu ti, kteří již nějaké zkušenosti s některou z probíraných oblastí mají, ale vše budeme probírat „od základů“

Pro koho je LŠMM určena – pouze studenti či i pracující? 

Letní škola multimédií je otevřena studentům i pracujícím  bez věkového omezení, účastníci budou pracovat v malých týmech po třech, kde budou zpracovávat kampaň a očekáváme několik studentských týmů, několik nestudentských týmů.

Letní školu mi proplatí zaměstnavatel, je možné na něj vystavit fakturu?  

Ano, prosím, uveďte fakturační údaje do poznámky v přihlášce.

CENA A PŘIHLÁŠKA  ROZVRH LŠMM  ZPĚT NA ÚVOD LŠMM