Termíny

20.2.2018 10:00 - 27.2.2018 10:00 - Výběrové řízení: semestrální výměnné pobyty bakalářské

2.3.2018 09:00 - Magisterské promoce

2.3.2018 13:00 - Bakalářské promoce

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Hudební banka – pravidla používání

Vysoká škola ekonomická v Praze podepsala smlouvu o spolupráci se studiem FONTÁNA spol. s.r.o., které spravuje svůj vlastní produkt pod názvem Hudební banka.

Pokud byste měli zájem použít skladby z Hudební banky, stačí se zaregistrovat na webuwww.hudebnibanka.cz a do poznámky k registraci uvést, že jste studenti oboru Multimédia v ekonomické praxi na Vysoké škole ekonomické v Praze. Vaše registrace bude schválena cca do 2 pracovních dnů. Poté můžete skladby procházet online, vyhledávat dle klíčových slov a stahovat pro svá audiovizuální díla.

Skladby můžete použít pro své studentské práce, které zpracováváte v rámci kurzů GML, i u těch, které budou veřejně publikované či dostupné online. Při použití skladby z Hudební Banky jste povinni vyplnit ohlášku do dokumentu:

HUDEBNÍ BANKA – OHLÁŠKY

nejpozději při odevzdání díla. Ohláška bude obsahovat

  • jméno,
  • e-mail,
  • název skladby,
  • interpreta,
  • délku originální skladby,
  • odkaz na hudbu či její identifikační číslo,
  • jednoznačné určení, v jakém díle byla skladba použita a do jakého kurzu,
  • informaci, zda bude dílo veřejně prezentováno případně, kde bude dostupné online.

 

Vysoká škola ekonomická v Praze podepsala smlouvu o spolupráci se studiem FONTÁNA spol. s.r.o., které spravuje svůj vlastní produkt pod názvem HUDEBNÍ BANKA. Ta obsahuje nespočet hudebních skladeb, které studio FONTÁNA samo tvoří a produkuje.

Díky spolupráci VŠE a Studia FONTÁNA jsme dosáhli toho, že škola může v libovolném rozsahu užívat jejich hudbu a to v případě propagace VŠE či dokumentace akcí pořádaných VŠE a dále do studentských prací zpracovávaných v rámci kurzů VŠE.

V případě bližších informací pište na zdenek.vondra(@)vse.cz ,  petra.bedrichova(@)vse.cz nebo volejte na telefonní číslo 224 095 871.