15.5.2017 18:30 - 5.6.2017 20:00 - Kurz skládání hudby v Ableton live!

24.7.2017 - 5.8.2017 - Letní škola multimédií 2017

29.9.2017 - Děkanský den

Studentská sekce PIAF Prague international advertising festival

Osmý ročník konference Prague International Advertising Festival se blíží a Vy máte šanci být u toho!

Festival PIAF vyhlašuje studentskou soutěž na téma: Vidíme reklamu za vším, kde se mohou studenti blýsknout před profesionály z oboru nejen z České republiky, ale rovnou z celého světa!
Více informací naleznete na http://www.piafawards.com/piaf/studentskasoutez

Odlišit komerční sdělení od nekomerčního je dnes těžké. Za spontánní událostí se náhle objeví sponzor, potrhlá youtuberka vám chce nakonec prodat šminky, z obyčejných cestujících na nádraží se vyklubou tanečníci ve službách mobilního operátora. Není divu, že už hledáme komerční zájem prakticky za vším. A tady je příležitost pro tebe: Popusť uzdu fantazii a kreativitě a vyhraj vstup na konferenci PIAF v hodnotě 10 tis. korun.