Soutěž POPAI STUDENT AWARD 2017

POPAI CENTRAL EUROPE pořádá soutěž POPAI STUDENT AWARD, která je zaměřena na podporu a rozvoj spolupráce se zástupci a studenty středních a vysokých odborných a uměleckých škol se specializací na marketingovou podlinkovou komunikaci v České republice a na Slovensku.

Letos probíhá již jedenáctý ročník této prestižní soutěže. Soutěží se o nejlepší návrhy projektů v místě prodeje dle zadaných briefů od konkrétních zadavatelů – partnerů soutěže.  Soutěž je koncipována tak, aby poskytla účastníkům soutěže co nejvíce nových informací z oblasti in-store komunikace. Pro soutěžící i zadavatele reklamy je soutěž jedinečnou příležitostí pro navázání spolupráce prostřednictvím zajímavých  návrhů studentů.  Pořadatel soutěže organizuje v průběhu projektu mimo jiné setkání studentů se zadavateli reklamy (výrobci značkových výrobků) i výrobci POP.

Soutěžní návrhy mladých tvůrců jsou zviditelňovány v rámci celoroční mediální kampaně.  Vítězové jednotlivých kategorií získávají kromě ocenění také finanční odměnu.

Na stránce POPAI jsou umístěna kompletní znění briefů pro rok 2017.
Po vstupu na tuto stránku je třeba zadat do přihlašovacích polí vpravo

uživatelské jméno: student2017@popai.cz
heslo: 55vhx1EF

Informace o projektu a propozice soutěže jsou ZDE .
Partnery letošního ročníku soutěže jsou společnosti:
Vitana a.s. – partner kategorie Nejlepší grafický 2D návrh dle zadaného briefu
Budějovický Budvar – partner kategorie Nejlepší design POP materiálu (3D) dle zadaného briefu
Plzeňský Prazdroj – partner kategorie Nejlepší návrh in-store komunikační kampaně dle zadaného briefu
Formuláře přihlášky jsou na
Vyvrcholením soutěže bude slavnostní vyhlášení výsledků soutěže v rámci gala večera mezinárodní oborové akce POPAI DAY 2017Na tento večer jsou zváni všichni účastníci soutěže a zástupci účastnících se škol jako čestní hostéLetošní vyhlášení výsledků soutěže proběhne 23. listopadu 2017 v Kongresovém centru TOP HOTEL Praha ****,  Blažimská 1781/4, 149 00 Praha 4 – Chodov.
Termín pro zaslání soutěžní práce a přihlášky je nejdéle do 31.10. 2017.