10.11.2017 15:00 - Doktorské promoce

Přidej se do Multimedia Creative Teamu

“MMCT” (Multimedia Creative Team by GML) je školní komunikační agentura, které vznikla jako součást Grafické a multimediální laboratoře na VŠE. Naším cílem je vytvořit komunikační agenturu pro studenty Vysoké školy ekonomické, která bude pracovat na projektech a zakázkách pro reálné klienty.

Proč právě MMCT?

MMCT je skvělá příležitost jak získat praxi a zkušenosti s reálnými projekty, stále se rozvíjet a, v neposlední řadě, si během studia i přivydělat!

Pro koho je MMCT určeno?

MMCT je určeno především pro studenty oboru Multimédia v ekonomické praxi. Pokud studuješ jiný obor – nevadí! Rádi v týmu přivítáme všechny, kteří mají zájem rozvíjet se v oblasti komunikačního průmyslu!

Koho hledáme?

V současné době hledáme studenty na následující juniorské a seniorské pozice:

• grafik,
  • fotograf,
  • kameraman, střihač, režisér,
  • animátor,
  • zvukař,
  • copywriter,
  • stratég, kreativec,
  • kodér,
  • produkční.

Pokud tě nějaká z možnost zaujala a rád bys zkusil u nás pracovat