29.9.2017 - Děkanský den

6.10.2017 - Bakalářské promoce

Otevíráme 3. Letní školu multimédií 2017

24.7.2017 5.8.2017

Otevíráme 3. ročník Letní školy multimédií (LŠMM). Letní škola bude probíhat ve dnech 24.7.-5.8.2017 v prostorách Multimediální laboratoře FIS VŠE. Pro studenty máme připraveno 12 dnů inspirativních přednášek a workshopů zaměřených na multimediální komunikaci, fotografování, grafiku a sazbu, natáčení a střih videa a tvorbu reklamní kampaně.

Celá letní škola je koncipována jako 14 denní kurz, kde studenty naučíme vytvořit jednoduchou internetovou multimediální kampaň, aby mohli v budoucnu propagovat svou firmu, značku nebo i sami sebe. První týden LŠMM se budeme věnovat především kreativním postupům tvorby reklamních kampaní, fotografování a zpracování fotek, tvorbě plakátů a bannerů. Druhý týden bude určen především tvorbě poutavých video spotů, natáčení a střihu videa.

Pro zájemce pouze o statické formy reklamní kampaně jsme připravili možnost studovat jen první týden Letní školy multimédií, tedy 24.-29. července 2017.

Letní škola multimédií je otevřena začátečníkům a mírně pokročilým zpracovatelům multimédií z řad studentů středních a vysokých škol, ale i pracujícím, a to bez věkového omezení. Studenti LŠMM nemusí mít žádné zkušenosti se zpracováváním multimédií. Lektory LŠMM budou vyučující bakalářského oboru Multimédia v ekonomické praxi a také odborníci z praxe.

Více informací a přihlášky naleznete na stránce LETNÍ ŠKOLA MULTIMÉDIÍ

Pojďte s námi kreativně tvořit!