Termíny

25.4.2018 09:30 - Data Festival

14.5.2018 10:00 - 22.6.2018 10:00 - Zkouškové období LS 2017/2018

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Winston Econ Art 2008

Winston 2008 je za nami! Štáb pracovníků a sympatizantů Grafické a multimediální laboratoře (GML) uspořádal 18.6.2008 v Nové aule na VŠE festival studentské kreativity Winston Econ Art 2008. Mezi nominovanými autory se objevili jak denní studenti VŠE, tak i frekventanti Univerzity třetího věku (U3V), jedná se o soutěž studentů všech generací. Nominovane studentské filmy a film o přípravě akce jsou zde. Vítězná díla si můžete prohlédnout zde. Fotky a video řeknou více než slova (kompletní FotoGalerie z akce je zde). Krátké sestřihy videozáznamu z akce jsou zde:

Winston Econ Art ve zkratce – průřez večerem, autorům vítězného filmu Fronťák předává cenu Ing. Marcela Zamazalová, Ph.D, vedoucí Katedry marketingu Fakulty podnikohospodářské, závěrečné poděkování vedení VŠE, ostraze VŠE a všem, kteří se na akci podíleli.

Winston Econ Art – pan Jan Brodský – host festivalu, grafik a fotograf pan Jan Brodský předává ceny za grafiku.

Winston Econ Art – studenti U3V – doc. Ing. Tomáš Kubálek, CSc. akademický ředitel University 3. věku předává ceny za fotografii.

Winston Econ Art – úvod a grafika – úvod festivalu, grafik a moderátor pan Vladimír Vlach předává ceny za grafiku (zkrácená verze).

Winston Econ Art – hosté 1 – ceny předává doc. Ing. Jaroslav Svoboda, člen organizačního výboru festivalu Techfilm (ČVUT) a pracovník Fakulty elektrotechnické ČVUT.

Winston Econ Art – hosté 2 – ceny předávají: Vidu Gunaratna, kameraman a student kamery FAMU, doc. Ing. Boris Šimák, CSc. děkan Fakulty elektrotechnické ČVUT, PhDr. Jan Machytka ředitel Vyšší odborné školy informačních služeb v Praze.

Winston Econ Art – úvod a grafika – úvod festivalu, grafik a moderátor pan Vladimír Vlach předává ceny za grafiku (nezkrácená verze).

Winston Econ Art – příprava – tým pracovníků a sympatizantů GML připravuje festival.

Informace a přihlašovací formuláře na Winston Econ Art 2009 naleznete zde.