29.9.2017 - Děkanský den

6.10.2017 - Bakalářské promoce

Filmy našich studentů na ČT2

Česká televize odvysílá dnes večer Studentský maraton: výběr nejlepších studentských filmů za poslední rok. Letošní filmové hody nabídnou celkem šestadvacet filmů všech žánrů z rekordních sedmnácti škol. A to nejen těch filmových! Dobré filmy se přece dají točit kdekoliv, třeba na ekonomce nebo aplikované kybernetice. Do pořadu byly vybrány i dva filmy studentů oboru Multimédia v ekonomické praxi na VŠE.

Těšit se můžete na šestadvacítku krátkých filmů do dvaceti minut z celé České republiky – filmy hrané, animované i dokumentární. Do maratonu vybíral nejlepší filmy novinář a mediální analytik Milan Kruml.

Nenechejte si přehlídku ujít dnes večer 29.7. od 21:50 na ČT2 nebo si pořad pusťte z webu ČT STUDENTSKÝ MARATON